Eind verleden week heb ik de laatste nieuwe film van warner bros gezien, 300.
De vele reclames die in het station uithangen vind ik niet zo speciaal, maar de film is des te interessanter. Het is een verfilming van het stripboek van Frank Miller (oa. auteur van Sin City). Het verhaal brengt de inval van het Perzische rijk in het oude Griekenland in beeld. Driehonderd Spartanen vechten dapper tegen het veel te grote leger onder leiding van Xerxes.
Wat me vaak ergert aan films is het einde, maar bij deze stopt het net op het goeie moment. Deze film is ongetwijfeld een van de mooiere films van 2007 (voor mensen die van het genre houden).
300 is visueel inderdaad verbluffend (wat een gevechtsscènes), jammer van anorexisch magere plot!
kwou hem een paar dagen geleden ook gaan zien, maar mijn vrienden deden moeilijk. rete stoere trailer ook.
Merci voor de tip maat!
die moette we dus eens gaan zien… binnekort is doen
@ Kenneth, er gebeurt inderdaad niet extreem veel, maar dat mag voor de verandering wel eens voor me.
@ Depolle, doen. Desnoods eens een kijkje nemen op het www ;-)
@ Buddha, your welcome
@ Smara ratih, doen!
Ik heb enkele trailers gezien van deze film.
Staat op het lijstje om te gaan bekijken. Lijkt me inderdaad zeer de moeite waard.
IK zit idd al een hele tijd te wachten om deze film te zien, en dit weekend zal het er ongetwijfeld van komen.
zoals al gezegd: retestoere trailer! En met Miller kan je niet fout gaan :)
Ik wou al een tijdje deze film gaan zien (of tenminste gaan huren als hij op dvd uitkomt) en met deze commentaar ben ik er zeker voor gewonnen.
ik heb de film gezien hij was schitterend.
de trailers zijn er niks bij en die zijn al best gaaf.