We hebben ons een katje gezocht voor in het nieuwe huis. Op kapaza worden er constant kittens aangeboden, en we vonden iemand hier op 10 km van bij mij thuis.
Toen we deze middag waren gaan kijken hebben we haar meteen meegebracht en zijn we nog naar de Tom & Co gereden om wat spulletjes.
Het beestje jankte constant, ‘k had er echt medelijden mee. Maar ze konden ze daar niet houden aangezien het al een halve dierentuin was. Het is nog een heel jong en fragiel beestje, maar “ze worden toch zo snel oud meneer”. Qua symboliek kan haar geboortedatum alvast tellen: 07/07/07. Hopelijk raakt ze snel door haar verdriet heen, we doen ons best om ze te troosten. We hebben haar “Pastis” gedoopt. Niet omdat ik het graag drink, maar omdat het leuk klinkt.
Blijkbaar hoeft ze haar mandje niet, want ze verkiest een kartonnen doos met een oud laken:

Eens ze haar dutje gedaan heeft en zich terug beter voelt, zal ik nog eens een fotootje nemen.
Update:
Het beestje gaat vandaag om 10 uur naar de dierenarts, en het is nodig: we hebben al 5 teken van haar vacht gehaald, en wie weet wat er nog allemaal in haar pelsje zit. Een grondige checkup zal het beestje goed doen.
Gerelateerde berichten:
Proficiat met de kleine spruit ;-) :-p!
Kei neig !!
Een poezeke in huis hebben is niks anders dan fun :)
Ik spreek uit ervaring :D
Leuk beestje. Veel plezier met de poes.
Mooie foto (update). Amai al 5 teken dat is de moeite. Met teken moet je oppassen, is niet goed voor Pastis net zoals voor de mens, cfr de ziekte van Lymne.
oooh Kei lief beestje
@Lies, thnx.
@Depechie, tot nu toe was het inderdaad niks dan fun. Hopelijk blijft ze zo lief van karakter.
@Buddha, thnx. Gelukkig blijft het daarbij. Alle teken zijn weg en het beestje is gezond.
@Smara ratih, it is. :)
oooo zo lief :)
(tot ze groot worden :D)
Oef al goed!
oooh, wat een mooitje…
Mijn nicht is geboren op O7/07/77…
De enige waarvan ik haar verjaardag ni vergeet!
Pingback: PieterC » Blog Archive » Nog 2 keer slapen